Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

774 057 664 Napište mi!

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Horizontální žaluzie

Interiérové horizontální hliníkové žaluzie jsou určeny pro montáž nejen do oken plastových, či hliníkových, ale i dřevěných eurooken.

 Vnitřní žaluzie upravují tok slunečního světla v místnosti a zajišťují soukromí nejen po setmění. Jsou nejrozšířenějším a nejoblíbenějším způsobem zastínění interiéru.

Hliníkové horizontální žaluzie se skládají:

  • z horního hliníkového profilu, ve kterém jsou ukryty ovládací komponenty prvotřídní kvality,
  • ovládacího kuličkového řetízku,
  • samotných lamel,
  • spodního profilu a
  • bočních vodicích silonů.

Horizontalní žaluzieStandardní tloušťka hliníkových lamel je 0,21 mm a šířka 25 mm. Tyto lamely jsou dostatečně pevné a neprohýbají se, na rozdíl od lamel o tloušťce 0,18 mm, které jsou k prohýbání náchylné. Chcete-li sladit žaluzie s okny nebo s interiérem, tak vězte, že na výběr máte z nepřeberného množství barev od klasické bílé až po černou.

Horizontální žaluzie C design a Max 25

Z mnoha na trhu dostupných žaluzií, které se liší především kvalitou komponentů a neustálým „zlepšováním“, nabízím jen dva osvědčené typy:

  • Největší podíl prodeje tvoří horizontální žaluzie typu C design. Jedná se o osvědčenou žaluzii hranatého vzhledu, se kterou jsou klienti maximálně spokojeni.
  • Druhým typem žaluzie je žaluzie s označením Max 25. Vychází z osvědčeného starého typu žaluzie, na který je nacvaknutý horní krycí zaoblený profil.

Elegantní a jednoduché ovládání žaluzií

Funkčně jsou naprosto identické. Oba typy jsou vhodné do všech oken s dvojskly nebo trojskly. Ovládání žaluzií se provádí velmi jednoduše: řetízkem. Zapomeňte na staré a uživatelsky nepřívětivé ovládání žaluzií tyčkou a šňůrkou.

Podívejte se na zvýšení komfortu bydlení pomocí žaluzií.

Zkušenosti mých zákazníků najdete v referencích.