Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

774 057 664 Napište mi!

O mně

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

O mně

Seřízení, servis a opravy všech typů oken a dveří, prodej horizontálních žaluzií, rolet, sítí, klik...

Ve stavebnictví, respektive v oblasti prodeje oken, se pohybuji od roku 1995. Dlouhá léta jsem spolupracoval se stavebními firmami, bytovými družstvy i drobnými investory. Zajišťoval jsem pro ně nejen dodávky, ale i servis oken. To znamená kompletní služby od ocenění oken a požadovaných prací, přes zaměření, uzavření smlouvy, montáž až po předání hotového díla.

Postupem času, ale hlavně po uplynutí záruční doby, jsem začal pociťovat nechuť výrobců oken provádět pozáruční servis oken a dveří. Stále častěji se na mne obraceli investoři, že mají dřevěná či plastová okna a potřebují odborný servis. Seřídit okna, poladit kování, opravit kličky, doplnit přídavné okapnice na křídla dřevěných oken, tu jim nejde okno zavřít, támhle se samo vyklápí a podobně.

Klička

Proto jsem založil firmu, která vám všem, kteří potřebujete pomoci se špatně fungujícími okny a dveřmi, pomůže.

Rozhodl jsem se pro skromnou prezentaci. Raději mám dobře odvedenou práci, než složité, nepřehledné a nadčasové webové stránky.

V případě zájmu mě kontaktujte.