Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

774 057 664 Napište mi!

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Žaluzie C design

Horizontální žaluzie s označením C design je žaluzie určená do hliníkových, dřevěných i plastových oken. Žaluzie se vyznačuje jednouchým a elegantním vzhledem. Jde o nejpoužívanější typ okenní žaluzie.

Hlavní horní nosič, ve kterém jsou ukryty veškeré potřebné komponenty pro dlouholetou a bezproblémovou funkci, je plochý. Plastové krytky jsou také jednoduchého a nenápadného vzhledu v hranatém provedení. Žaluzie je ovládaná pomocí kuličkového řetízku, kterým rychle a bezpečně ovládáte celou žaluzii, tedy naklápění a vytahování lamel.

Standardně jsou hliníkové lamely na okraji vedeny silonovou strunou tak, aby i při vyklopeném okně nebo průvanu zůstaly co nejblíže u skla. Lamely jsou hliníkové o šířce 25mm. Standardně dodáváme jen tloušťku lamel 0,21mm. Barevné možnosti jsou téměř nepřeberné.

Na výběr máte ze dvou možných provedení

Standardní žaluzie C designStandardní provedení žaluzie C design, kdy po zaklopení lamel jsou částečně vidět prostřihy pro pásku a vodící silony. Toto provedení naprosto dostačuje pro přesnou regulaci světla v místnosti. 

Celostínící provedení žaluzie C design, kdy při zaklopených lamelách nejsou vidět  žádné prostřihy pro pásku a silony. Po natočení lamel do polohy zaklopeno je vidět jednolitá plocha lamel bez viditelných prostřihů.