Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

774 057 664 Napište mi!

Novinky

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Zvýšení komfortu bydlení pomocí žaluzií a sítí proti hmyzu

Lepší pocit z bydlení a práce mohou přinést i zdánlivé drobnosti v řádu stokorun. Hmyz, slunce, či zatékání vody, to jsou nepříjemnosti, které nás pronásledují téměř neustále.

Instalace vhodných doplňků je tím správným krokem k příjemnějšímu trávení času v obytných či kancelářských prostorách.Nabízíme své služby i v oblasti prodeje a montáže sítí proti hmyzu, žaluzií a přídavných okapniček na dřevěná okna.

Prodej okenních a dveřních sítí

Okenní a dveřní sítěSítě proti hmyzu dokonale zamezují vniku létajícího i lezoucího hmyzu a odradí také zvědavé ptactvo. Nebrání přitom proudění vzduchu a dříve nepříjemné větrání tak získává nový rozměr. Námi dodávané okenní a dveřní sítě proti hmyzu se snadno montují i ovládají. Jsou vyrobeny z lehkého hliníku a síťovina je ze skelných vláken odolných proti povětrnostním vlivům.

Horizontální žaluzieProdej a montáž horizontálních žaluzií C- design

Proti přímému slunečnímu svitu dobře poslouží horizontální žaluzie zavěšené na oknech či dveřích. Nabízíme prodej, montáž a servis žaluzií typu C-design  na řetízkové ovládání ve dvou variantách: standardní a celostínící.

Montáž přídavných okapniček

Přídavné okapničkyPřídavné okapničky zabraňují zatékání vody mezi okenní rám a sklo. Jejich hlavním úkolem je ochránit spodní, nejvíce namáhané části okenních křídel. Tyto nechráněné části oken vykazují poruchy nejen mechanické, ale i estetické. Před montáží poškozené místo opravíme tak, že poškozený lak zbrousíme, následně provedeme novou ochranu dřeva a jeho ošetření. V posledním kroku provedeme montáž okapničky.

Okna a dveře mohou být i dekorací

Dřevěná okna a dveřePříjemnou atmosféru mohou navodit i hezká okna doplněná vkusnou žaluzií nebo vhodně zvolené dveře do místnosti. Okna a dveře nemusejí být jen cestou, jak vyvětrat nebo vpustit do místnosti trochu světla, ale mohou sloužit i jako dekorace. Díky naší péči se nemusíte za svá okna a dveře stydět a můžete je hrdě ukazovat.

Podívejte se na všechny mé nabízené služby a blog.

Chci poradit!