Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

774 057 664 Napište mi!

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Žaluzie Max 25

Horizontální žaluzie MAX 25 představuje další krok ve vývoji žaluzií ovládaných řetízkem pro plastová, dřevěná, nebo hliníková okna. Žaluzie MAX 25 je také ovládána pomocí řetízku, který umožňuje rychlé a přesné ovládání.

Horní plochý nosič je překryt zaoblenou, elegantní hliníkovou lištou s možností výběru z devíti barev či dekorů imitace dřeva. Žaluzie vzhledem ke své konstrukci umožňuje montáž do horní zasklívací lišty. Velké žaluzie MAX 25 mohou být uchyceny třeba i v prostředku horního nosiče, což jiné žaluzie neumožňují. Standardně jsou lamely na okraji vedeny silonovou strunou tak, aby i při vyklopeném okně nebo průvanu zůstaly co nejblíže u skla. Lamely jsou hliníkové s šířkou 25mm. Standardně dodáváme jen tloušťku lamel 0,21mm. Barevné možnosti jsou téměř nepřeberné.

Na výběr máte ze dvou možných provedení

Standardní provedení žaluzie Max 25, kdy po zaklopení lamel jsou částečně vidět prostřihy pro pásku a vodící silony. Toto provedení naprosto dostačuje pro přesnou regulaci světla v místnosti.

celostínící žaluzie Max25Celostínící provedení žaluzie Max 25, kdy při zaklopených lamelách nejsou vidět žádné prostřihy pro pásku a silony. Po natočení lamel do polohy zaklopeno je vidět jednolitá plocha lamel bez viditelných prostřihů.