774 057 664 Napište mi!

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Plastová okna

Moderní plastové okno je špičkový výrobek s dlouhou životností a dokonalou funkčností po dlouhá léta. Výrobci se předhánějí převážně v počtu komor, ale málokdo upozorňuje na složení PVC, ze kterého je plastový profil vyroben. Kömmerling, jakožto jeden z předních výrobců plastových profilů, už v roce 2003 začal vyrábět PVC greenline se speciálními stabilizátory na bázi vápníku a zinku. Proto si mohl dovolit vyřadit z průběhu celého výrobního procesu nebezpečné a lidem i přírodě škodící olovo. Dobrovolně se tak přidal k závazku Vinyl 2010 (recyklace PVC) vůči komisi Evropské Unie. Uvažujte při výběru plastových oken ekologicky i vy. Kömmerling to udělal již dávno!

Výhodou plastových oken je životnost až 80 let, snadná údržba (postačí jednou za rok nechat seřídit odbornou firmou), možnost volby z mnoha barevných odstínů, skvělé tepelné i zvukově izolační vlastnosti a nízké pořizovací náklady.

Lze použít i pro pasivní stavby.

88TOP 
88TOPCenově příznivé provedení vhodné do všech typů staveb počínaje rekonstrukcemi a konče nízkoenergetickými a pasivními stavbami.

více informací