774 057 664 Napište mi!

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Dřevohliníková okna

Jak již název napovídá, dřevohliníková okna jsou složená ze dřeva (základní nosný materiál) a hliníku (vnější část). V interiéru je možno nechat vyniknout krásu přírodního dřeva, které svým vzhledem napomáhá vytvářet pohodovou atmosféru. Z vnější strany okna je použit pevný a odolný hliník, který má s ohledem na povětrnostní podmínky neomezenou životnost a je možno jej použít ve všech možných barvách a dekorech. Okno tak bude dokonale chráněno, a to bez ohledu na rozmary současného počasí. Už nikdy ho nebudete muset brousit, tmelit a natírat. Mají všechny výhody dřevěných oken, jen pravidelná péče je minimalizována. Používají se do moderních nízkoenergetických a pasivních novostaveb s vyšším standardem.

Dřevohliník 96Dřevohliník 110
Dřevohliník 96Použití pro rekonstrukce s vyšším standardem a u nízkoenergetických a pasivních staveb.

více informací

Dřevohliník 110Použití pro nízkoenergetické a pasivní stavby, včetně moderních rekonstrukcí.

více informací

Stratos CLASSICStratos 110
Stratos CLASSICZvenku elegantní rovné opláštění, uvnitř klasické provedení dřevěného okna. Použití do pasivních a nízkoenergetických staveb, včetně moderních rekonstrukcí.

více informací

Stratos 110Zvenku elegantní rovné opláštění, uvnitř dokonale srovnaný profil rámu a křídla. Použití do pasivních a nízkoenergetických staveb, včetně moderních rekonstrukcí.

více informací