774 057 664 Napište mi!

Kontakty

774 057 664

info@burysek.cz

VaclavBurysek

Karlovotýnská 328, 252 16, Nučice

IČ: 754 01 096

Kontaktní formulář

Dřevěná okna

Dřevěná okna se vyznačují dlouhou životností (z materiálu smrk 100 let, z dubu až 300 let), která vyhovuje i nejnáročnějším zákazníkům. Použití jedinečné technologie třívrstvé povrchové úpravy (první impregnace - ochrana proti plísni, druhá intermedio - uzavření povrchu, vyplnění spár, třetí lazurovací barva), zajišťuje dokonalou ochranu materiálu a umožňuje vyniknout přírodní kráse dřeva. Okna jsou ve spodní části vybavena termicky dělenými okapnicemi, které chrání nejvíce namáhané části dřeva před nepříznívými vlivy a zajišťuje řízený odtok vody na parapet.

Okna se vyrábějí z různých druhů dřevin, nejčastěji však ze smrkového eurohranolu. Vybrat si můžete z 22 exkluzivních lazurovacích barev nebo z nepřeberných odstínů krycích barev RAL. Dřevěná okna se vyznačují vynikající tepelnou a zvukovou izolací.

Dřevěná okna 78Dřevěná okna 92
Dřevěná okna 78Zaoblené hrany, viditelné panty, trojsklo nebo dvojsklo. Cenově příznivé provedení určené do klasických rekonstrukcí a nízkoenergetických staveb.

více informací

Dřevěná okna 92Kombinují tradiční materiál s moderním hranatým vzhledem a s nejnáročnějšími požadavky na úsporu energie. Určeno do pasivních a nízkoenergetických staveb, kladen důraz na přírodní vzhled.

více informací